دخترونه

هنری

بیوگرافی آرمین 2 ای اف ام و رضایا

رضایا و ۲ ای اف ام ، دو خواننده موسیقی زیر زمینی هستند که معجون" پاپ و رپشان" ، برای اولین بار با ترانه "نازی ، ناز گل من" ارایه شد و در زمانی کوتاه توانستند در میان قشر نوجوان و جوان ، جای خود را باز کنند.
ترانه " نازگل " ترانه موفقی که تلفیق "ریتم لاتین " اش با صدای پاپ رضایا و رپ ۲ ای اف ام و شاهین فلاکت ، نه تنها نخستین ترانه گروه بی نام " رضایا- ۲ ای اف ام " ، که " گل سر سبد " آنهاست و خیلی زود کلامش بر سر زبان ها افتاد .

ترانه " کروات " ، ترانه ایست عاشقانه با موضوع فانتزی که روی همان ریتم رقصی لاتین که بعد از ترانه معروف نازنین ، در همان قالب و سبک ( یعنی تلفیق رقصی پاپ و رپ ) جای خاصی در میان قشر جوان پیدا کرد و با اهنگ و ریتمی بسیار زیبا ، سبک متفاوتی از شعر و موسیقی را به نمایش در آورد .
از ترانه های دیگر رضایا میتوان به " سو تفاهم " اشاره کرد که بعد از کراوات با ریتمی ملایم و با مضمونی "ضد عشق و عاشقی " بیرون آمده است.
درباره ي دوست دختر رضايا بايد بگم که رضايا با دختري به اسم نازنين رفيق بوده اما الان نمي دونم با کي دوسته ، رضايا اين جوري با نازنين دوست ميشه رضايا مي خواسته بره به يه مهموني بعد به قول يکي از بچه ها نمي تونسته کروات ببنده بعد اين دختر خانوم براش کروات رو مي بنده و اهنگ نازگل و نازنين و کروات رو براي نازنين خونده بوده ، كه البته الان ديگه با نازنين نيست .
" تو مال من بودی " هم از ترانه های ملایم ولی کاملا عاشقانست و به تقلید از ترانه هیپ هاپ غربی ساخته شده است .
از ترانه های شاهکار دیگر این دو جوان مستعد میتوان ترانه رومانتیک " نازنین " را نام برد که در کنار ترانه شاد " تولدت مبارک " که برای برنامه زیگزاگ رادیو بی بی سی خوانده شده است توانست خیلی زود طرفداران خاص و پرشمار خود را پیدا کند .

رضایا و ۲ ای اف ام در کارهای خود به دنبال سبکی از موسیقی رپ و رومانتیک هستند که با ریتم هایی از پاپ تلفیق شده اند و تاکنون نیز در ارایه چنین سبکی بسیار موفق بوده اند و از همان اولین روزهای شروع فعالیت خود در عرصه موسیقی زیرزمینی توانسته اند با ارایه موزیکهایی این چنینی به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند .


بیوگرافی : امیر رضایا
اميررضا طاري كه با نام رضايا شناخته شده است ، سن : ۲۱ / ساکن یوسف آباد / دانشجوی ترم سوم رشته ی موسیقی / رنگ مورد علاقه : مشکی / ماشین مورد علاقه : پرشیا / مجرد / دو خواهر متاهل دارد / ۱ سال قبلش سبک پاپ کار می کرده / او قبلا در يكي از استوديوهاي تجريش پاپ را شروع كرد اما وقتي در يكي از شهركهاي شمال با ارمين اشنا شد كار را به صورت جدي دنبال كرد.


بیوگرافی : آرمین 2@fm
ارمين زارعي منلقب به 2@FM / متولد اردیبهشت ۱۳۶۵ / تحصیلات : دیپلم / ساکن شهرک امید (تهران پارس) / رنگ مورد علاقه : قهوه ای سوخته و سبز ارتشی / مجرد / ۴ سالی هست که سبک رپ کار می کنه / اولین آهنگ حرفه ای خودش رو "رقص جامایکایی" می دونه / لقب 2 ای اف ام رو برای این انتخاب کرده که قبلآ عضو گروهی با همین عنوان بوده که اعضای آنرا : آرمین ، علی ، فرهاد و مهراد تشکیل میدادند .


[ جمعه یکم مرداد ۱۳۸۹ ] [ 23:49 ] [ ارشانوش ] [ ]